درباره تولید مارکت
وبسایت تولید مارکت با هدف فروش محصولات تولیدی کازینز به صورت عمده تأسیس شده است. مشتریان عزیز می توانند سفارشات خود را به دو روش درون سایتی یا تماس تلفنی با مسئول فروش به ثبت رسانند.

و اما کازینز …

جرقه ی یک ایده ی ساده در ذهن حامد به نام سیخ کباب دایره ای و پر و بال گرفتن آن توسط پسرخاله  اش علی سرآغاز همه چیز بود. دو پسرخاله ای که کودکی خود را با دوستی های عمیق گذرانده اند، شریک کاری همدیگر شده بودند. آنها سرمایه کمی (11 میلیون تومان سال 94) برای تولید سیخ کباب دایره ای (وسیله ای برای پختن کباب روی اجاق گاز) جور کردند و اولین تولید مشترکشان سرگرفت. آنها فراز و نشیب های زیادی در بازار کار مخصوصاً در سال اول تجربه کردند. روزهایی که محصول آنها از طرف بازار پس زده می شد یا ندانسته با افراد ناشایست معامله می کردند و سرشان کلاه می رفت.
بالاخره کارگاه کوچک این دو پسرخاله توانست در سال 95  اولین نیروهای تولید خود را استخدام کند و دو محصول جعبه پذیرایی و اسکوپ هندوانه و طالبی را به سبد محصولات خود اضافه کنند. همین روزها بود که آنها نام کازینز را به معنای پسرخاله ها برای تولیدیشان انتخاب کردند تا هیچگاه فراموش نکنند با همدیگر کار را شروع کرده اند. روز به روز با بزرگ شدن وسعت کارگاهشان و افزایش سهمشان در بازار مشکلاتشان نیز بزرگتر می شد. اما آنها خوب می دانستند مسیری که انتخاب کرده اند مسیر راحتی نیست و تنها چاره اشان امید و پشتکار است.
امروزه تولیدی کازینز 3 نفر نیروی کار داشته و یک خانواده ی 5 نفره دارد. کازینز با بیش از 10 پیمانکار و 50 مشتری در ارتباط است و شمار محصولاتش به 16 قلم می رسد.

ثبت سفارش: 09981238020
ارتباط با مشتریان: 09981236020